banner461
banner195

NTSO'dan Nevşehirspor GK'ne Destek

Bal liginde bu yıl Şampiyonluğu kafasına koyan ve tüm kenti arkasına alan Nevşehirspor GK'ne desteklerde gelmeye devam ediyor. Nevşehirspor GK ne bu seferde Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odasından 27 Bin Tl.lik malzeme yardımı yapıldı.

NTSO'dan Nevşehirspor GK'ne Destek
03 Ekim 2013 Perşembe 11:45

banner143
banner134

 BAL TEMSİLCİMİZ NEVŞEHİRSPOR G.K. 'YA BİR DESTEK DE NEVŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN YAPILMIŞTIR.

 
NEVŞEHİRSPORUMUZA 2013-2014 FUTBOL SEZONUNDA KULLANACAĞI ANTREMAN , KAMP VE MAÇ KIYAFET VE MALZEMELERİ İÇİN 27.000-TL'LİK MALZEME YARDIMI YAPILDI.
 
YAPILAN BU DESTEKDEN DOLAYI  NTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN. ARİF PARMAKSIZ BAŞKANLIĞINDA NEVŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULUNA  VE ÜYELERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.
 
NEVŞEHİRSPOR G.K. YÖNETİMİ ADINA
BAŞKAN NECMİ CANTEKİN

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
TARKAN GÜNEY - 5 yıl önce
çok güzel ve de anlamli bir destek. bütün kamu kurum ve kuruluşlarin takimlarimiza destek olmalarini bekliyoruz. ilimizde bulunan bütün amatör takimlarimizda çok zor durumda onlarada en azindan bir forma yardiminda bulunulabilir.
Avatar
SEYFETTİN TEKİN - 5 yıl önce
maalesef kurumlarımız, hizmet için değil reklam için yardımda bulunuyor, amatör düzeyde bir çok takım var ve bu takımlar lige katılmak için 1 kuruşa muhtaç. nevşehir sporda oynayanlar yabancı diğer takımdakiler yerli, esas yardım yapılması gerekenler bizim çocuklarımız. bunu düşünmeye ve gerekeni yapmaya bütün kamu kurum ve kuruluşlarını davet ediyorum.
Avatar
hüseyin50 - 5 yıl önce
ilimizdeki diğer takımlar neden yardım almıyorlar. onlarda amatör hem onların verdiği hizmet yardım alanlardan daha anlamlı çünkü şehrimizin çocuklarını oynatıyorlar ve amaçları sadece çocuklarımıza spor yaptırmak. başka bi amaç gütmüyorlar.ntso yada belediye diğer takımlarımızada yardım yapması gerekir