banner461
banner195

NÜKÇAM’ın Araştırma Çalışmaları Sürüyor

NÜKÇAM tarafından yapılan "Nevşehir Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet Algısı ve Eşitliği Bilincinin Yerleştirilmesi Araştırması" konusunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

NÜKÇAM’ın Araştırma Çalışmaları Sürüyor
25 Haziran 2013 Salı 18:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) NÜKÇAM tarafından yapılan "Nevşehir Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet Algısı ve Eşitliği Bilincinin Yerleştirilmesi Araştırması" konusunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Nevşehir Üniversitesi Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi  tarafından Nevşehir Üniversitesi öğretim elemanları; Yrd. Doç. Dr. Aysel Kekillioğlu, Yrd. Doç. Dr. Leyla Kahraman, Yrd. Doç. Dr. Hüsniye Akıllı, Yrd. Doç. Dr. Burak Kahraman, Yrd. Doç. Dr. Ayşegül Özcan ve Arş. Gör.Nihan Ozansoy’ dan oluşan araştırma ekibi ile, "Nevşehir Üniversitesi Toplumsal Cinsiyet Algısı ve Cinsiyet Eşitliği Bilincinin Yerleştirilmesi Araştırması"nın anket çalışmasını yürütüyor.

Çalışmanın ve verilerin gizliliği çok ciddi bir akademik titizlik çerçevesinde gerçekleştirilmekte olduğu belirtilirken, verilerin doğruluğu ve güvenilirliği çalışmanın sağlıklı olması açısından büyük önem taşıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.