banner461
banner195

O Yürüyüşte de Halk Yoktu

Nevşehir’in Avanos ilçesinde düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşünde de ne yazık ki sıradan vatandaş yürüyüşe katılmadı.

 O Yürüyüşte de Halk Yoktu
13 Şubat 2015 Cuma 18:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Avanos ilçesinde düzenlenen sağlıklı yaşam yürüyüşünde de ne yazık ki sıradan vatandaş yürüyüşe katılmadı.

Nevşehir il merkezinde de zaman zaman düzenlenen sıradan Vatandaşın değil de sağlık çalışanlarının ağırlıklı olarak katıldığı yürüyüş etkinliklerinin halk nazarına indirelemediği gözlendi.

Avanos İlçemizde Sağlıklı Beslenme Ve Hareketli Yaşam Yürüyüşü Etkinliği Gerçekleştirildi. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığınca Yürütülmekte Olan “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” faaliyetleri kapsamında  düzenli Fiziksel Aktivitenin Sağlık Üzerine Etkileri konusunda toplumun farkındalığını arttırmak ve toplumumuzu düzenli fiziksel aktivite yapmaya teşvik etmek amacıyla “Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Yaşam Yürüyüşü” teması ile Avanos İlçemizde Halk Sağlığı Müdürlüğümüz, Avanos Toplum Sağlığı Merkezi ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği  ile yürüyüş etkinliği gerçekleştirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Duman Avcıları bşk - 3 yıl önce
neden acaba halkın katılımını sağlayamamış avanos da yöneticiler ve sivil toplumlar ile diyanet camiasının yetkilileri önceden tedbirlerini alamazlarmı...belediye sahi kültürel bir etkinlikte neden sosyal bir çalışmaya katılmamış üzüldük..