banner461
banner195

Öğrencilerin Uyarıları Farkındalık Yaratabilir

Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Emniyet genel müdürlüğünün Türkiye genelinde 2023 Yılına kadar trafik kazalarında çok ciddi bir düşüş sağlanması için önemli hedefler koyduğunu belirtti.

Öğrencilerin Uyarıları Farkındalık Yaratabilir
13 Şubat 2014 Perşembe 08:19

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Emniyet genel müdürlüğünün Türkiye genelinde 2023 Yılına kadar trafik kazalarında çok ciddi bir düşüş sağlanması için önemli hedefler koyduğunu belirtti.

2014 Yılını Hız ve Emniyet Kemeri uygulamaları için etkin bir çalışma yılı olarak belirlediklerine dikkat çeken İl Emniyet Müdürü Mehmet Yüksel, Nevşehir’de Özel Altınyıldız Kolejinin başlattığı Trafik konulu projeyi desteklediklerini kaydederken, bir memur yerine bir öğrencinin sürücüleri emniyet kemeri ve hız kurallarına uyulması konusundaki uyarılarının daha fazla farkındalık yaratabileceğini söyledi.

Yüksel, “Bu çalışmayı yaparken toplumun desteği de son derece önemli. Biz personelimiz aracılığıyla özellikle emniyet kemeri ve hız konusunda uyarılarda bulunuyoruz. Bir memurun sürücüyü uyarması çok farkındalık yaratmayabilir ama bir öğrencinin bu konuda uyarıda bulunması çok ciddi farkındalık oluşturabilir” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dost - 4 yıl önce
aslan müdürüm nevşehir adına teşekkürler.yolun açık olsun