banner461
banner195

Olgun: “M. Arif Parmaksız’ı Tüm Türkiye Tanıyor”

Anadolu İlleri’ne inceleme ziyaretleri yapan Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Oda üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Olgun: “M. Arif Parmaksız’ı Tüm Türkiye Tanıyor”
24 Eylül 2014 Çarşamba 23:40

banner143
M. Arif Parmaksız’ı Tüm Türkiye Tanıyor
İlgili Galeriye Git
banner134

 TORBALI TİCARET ODASI’NDEN NTSO’YA ZİYARET

TORBALI TİCARET ODASI BAŞKANI  ABDULVAHAP OLGUN:

“M. ARİF PARMAKSIZ’I TÜM TÜRKİYE TANIYOR”

 

Anadolu İlleri’ne inceleme ziyaretleri yapan Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Oda üyeleri Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Nevşehir Ticaret Ve Sanayi Odası’nda Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile bir araya gelen heyet çeşitli konularda fikir alışverişinde bulundu.

Nevşehir  Ticaret ve Sanayi Odası hakkında  konuklara bilgi veren Meclis Başkanı Seyit İnce, NTSO’nun  bölgedeki  Ticaret ve Sanayi Odaları ile işbirliği ve proje çalışmalarının olduğunu belirterek, “Torbalı Ticaret Odası ile  her türlü fikir alışverişi ve işbirliğine açığız.” Dedi

Daha sonra sözalan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli’de  odaların kuruluş amaçlarının üyelerine hizmetin yanında diğer illerde bulunan  İşadamı ve ticaret erbabı ile  ilişkileri geliştirmek olduğunu dile getirdi.

Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Abdulvahap Olgun’da  Nevşehir öncesi Kayseri’ Ticaret Odası’nı ziyaret ettiklerini, Nevşehir sonrasında ise Konya ziyareti programladıklarını belirterek, “Bizler Anadolu Aslanı olarak tabir edilen işadamlarının bulundukları şehirlerde neler yaptığını görmek,fikir alışverişinde bulunmak üzere Anadolu illerini geziyoruz. Konya ve Kayseri arasında Turizm konusunda Türkiye’nin sayılı şehirlerinden biri olan Nevşehir’in başarısı ise bizleri gururlandırdı. Nevşehir Ticaret Odası Başkanı M. Arif Parmaksız’ın Türkiye’nin tanıdığı biri. NTSO Her yönden şanslı.”  Şeklinde konuştu.

Konuşmalardan sonra  Nevşehir Ticaret Odası Meclis Başkanı  Seyit İnce ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli  Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahap Olgun’a ve Meclis Başkanı Erkan Aksoy’a  ziyaretlerinin anısına  çini işlemeli tabak hediye etti.

Torbalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı  Abdulvahap Olgun’da  bölgede yapılan kazılarda çıkan ikiz kızlar heykelinin bir maketini hediye etti.  Ziyaret  Her iki oda üyelerinin fikir alışverişi ile son buldu .

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
sadece nevşehir li tanımıyor güzel bir tespit.