banner461

Önce Borsa’da, Sonra SMMMO’da İftar Var ...

Ramazan ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde ilimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarının iftar davetleri birbiri ardına sürüyor.

banner503
 Önce Borsa’da, Sonra SMMMO’da İftar Var ...
08 Temmuz 2014 Salı 17:34

banner143
banner134

 Önce Borsa’da, Sonra SMMMO’da İftar Var

NEVŞEHİR(MHA) Ramazan ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde ilimizdeki Sivil Toplum Kuruluşlarının iftar davetleri birbiri ardına sürüyor.

Nevşehir’de şu ana kadar Nevşehir Valiliğinin Şehit ve Gazi Ailelerine yönelik verdiği fitar davetinin yanında, İl Müftülüğü, GESİAD, Ticaret Odası, Ak Parti, NESİAD,  iftar davetleri düzenledi.

Ramazan ayının son günlerine kalmadan iftar davetleri düzenlemeye devam eden Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yanında Sivil Toplum Kuruluşları arasına 11 Temmuz 2014 Cuma günü Ticaret Borsası da katılacak. Borsanın İftar daveti Nevşehir de bir Otelde düzenlenecek.

Öte yandan Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığı ise 12 Temmuz 2014 Cumartesi günü iftar davetinde üyelerini bir araya getirecek.Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler  Odasının iftar daveti Damat İbrahimpaşa Bulvarı üzerinde Köfteci Ramiz Restaruntta yapılacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 6 yıl önce
iftarda maksat paylaşmaktır bunlar maalesef paslaşıyorlar