banner461
banner195

Önce Projelerinizi Açıklayın

Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer, yerel seçimler öncesinde belediye başkan adaylarına seslenerek projeleriyle bu yarışta var olmalarını istedi.

Önce Projelerinizi Açıklayın
12 Aralık 2013 Perşembe 10:42

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer, yerel seçimler öncesinde belediye başkan adaylarına seslenerek projeleriyle bu yarışta var olmalarını istedi.

Nevşehir kamuoyunun da belediye başkan adaylarından bunu beklediğini sözlerine ekleyen Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muammer Başer, “Biz Gazeteciler Cemiyeti olarak hemen hemen her seçimde bir çağrıda bulunuyoruz. Adayların bulundukları yerleşim merkezine, aday oldukları hizmet yarışında projelerini ortaya koyarak basında yer bulmalarını istiyoruz. Bu aday adaylarının bulunduğu ilçeye, beldeye katkısı ne olacak?. Hangi projeleri var?. Bunları açıklamalarını istiyoruz. Ne yapmak istiyor?. Bunları basındaki arkadaşlarımızla ister internet haberciliği, ister radyo ve gazete haberleri ya da yerel televizyon mensuplarıyla da paylaşmalarını ve kamuoyuna yansıtmalarını istiyoruz. Böylece Nevşehir halkı da söz konusu aday adayının ne yapmak istediğini bilsin, mevcut belediye başkanından bu adayın daha iyi projelerle gelmek istediğini görsün. Adaylara buradan sesleniyorum Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti olarak Lütfen Projelerinizi Basın ve Yayın kuruluşları ile paylaşın” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
abdullah harun - 4 yıl önce
Sayın baskan bu konuda haklı..zaman körükörüne destek değil, projelere destek zamanı..Hasan beyden ve rakiplerinden çılgın projelerini açıklamasını bekliyoruz.