banner461
banner195

Onların Nevşehir’de Gözü Yok Gibi …

7 Haziran milletvekilliği seçimleri ile ilimiz 3 milletvekilini yeni dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisine gönderecek. 3 Siyasi Partinin lideri Nevşehir’e gelirken, Nevşehir’den aday çıkaran diğerlerinin genel başkanlarının ilimize gelip gelmeyecekleri şaibeli.

Onların Nevşehir’de Gözü Yok Gibi …
18 Mayıs 2015 Pazartesi 16:46

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 7 Haziran milletvekilliği seçimleri ile ilimiz 3 milletvekilini yeni dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisine gönderecek. 3 Siyasi Partinin lideri Nevşehir’e gelirken, Nevşehir’den aday çıkaran diğerlerinin genel başkanlarının ilimize gelip gelmeyecekleri şaibeli.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Nevşehir’e gelip miting düzenleyen genel başkanlar oldu.

Nevşehir’den aday çıkaran siyasi partilerden Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin yanı sıra BTP Genel Başkanı Hayri Baş, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, HDP Eş genel başkanı Selahattin Demirtaş gibi isimlerin miting ya da günü birlik ziyaret için ilimize gelip gelmeyecekleri konusunda söz konusu siyasi partilerin başkanlarının ağzını bıçak açmadı. Bu durum haliyle Onların Nevşehir’den umutları yok değerlendirmelerine neden oluyor.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yorumcu - 3 yıl önce
alacakları yüzde türkiye geneli için konuşuyorum en fazla %1 taş çatlasa %1.5 o yüzden bence fazla kasmaya gerek yok.