banner461
banner195

Ördü, İlktürk’ü Unutmadı

Nevşehir’de uzun yıllar basın camiasında görev alan ve ardından geçirdiği rahatsızlık nedeniyle birkaç yıldır camiadan uzak kalan Gazeteci Murat İlktürk’ün tüm Nevşehir kamuoyuna selamları var.

Ördü, İlktürk’ü Unutmadı
03 Şubat 2014 Pazartesi 10:33

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun yıllar basın camiasında görev alan ve ardından geçirdiği rahatsızlık nedeniyle birkaç yıldır camiadan uzak kalan Gazeteci Murat İlktürk’ün tüm Nevşehir kamuoyuna selamları var.

İlimizde uzun yıllar yazılı basın yayın organlarında ve internet haberciliği konusunda önemli çalışmalarda bulunan, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle artık gazetecilik yapamayan Murat İlktürk’ü evinde ziyaret eden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, kendisine hem geçmiş olsun dileklerini iletti, hem de bir süre sohbet etti.

Nevşehir’de internet gazeteciliğinin ilk dönemlerinde karşılaştıkları sorunları ve yerel basının sorunlarına değinen Gazeteci Murat İlktürk, ilimizde basın ve yayın kuruluşlarının ciddi problemleri bulunduğunu, bu sorunların çözümü adına ilin ileri gelenlerinin, iş adamlarının, esnafının daha duyarlı bir yaklaşım sergilemesi gerektiğine dikkat çekti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
eğer bu insanlar birilerini bir yerlere getiriyorsa ondada insanlık varsa.sayın başkanın yaptığı taktire şayan bir olaydır inşallah oda başkanlarıda bundan örnek alır.
Avatar
hakkı aydoğan - 4 yıl önce
seni aramızda görmek dileklerimle, sağlık ve huzur diliyorum sevgili kardeşim
Avatar
Serkan Şahin - 4 yıl önce
Murat abi geçmiş olsun Cenabı Allah saglık ve sıhhat versin
Avatar
Şahin Güneş - 4 yıl önce
murat bey senin iyi haberlerini alıyorum ve ismail beyin ziyaretinden de memnun kaldık.bize çok emeklerin geçti...tşk.duman avcilarim adina.