banner461
banner195

Ördü : “Seçimin Kaybedilmesinin Tek Sorumlusu Benim”

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Ördü : “Seçimin Kaybedilmesinin Tek Sorumlusu Benim”
21 Mart 2016 Pazartesi 12:57

banner143
banner134
Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.
Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi seçimiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Birlik Başkanı İsmail Ördü, “Genel kurulda mevcut başkan Kemal ve Ay ve ekibi yeniden seçildiler bizde onlara başarılar diliyoruz. 15 gün gibi kısa bir sürede ekibimizle birlikte çok hızlı bir çalışma temposu içerisine girdik. Seçimde bizim vurguladığımız şey seçimin kapalı zarf usulü ile yapılmasıydı onu da başardık. Genel Kurulumuza Genel Başkanımız Abdülkadir Akgül’de katıldı. Onun katılmasının bir etkisi olmuş mudur seçim sonucunda bunu bu saatten sonra tartışmak doğru değil. Bazı mazeretlerin arkasına sığınmak doğru değil. Nevşehir esnaf sanatkarının davasına ve kurumlarına sahip çıktığını görmek beni mutlu etti. Nevşehir tarihinde belki de ilk kez böyle bir genel kurul yapıldı. Katılan tüm esnaf sanatkarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizler onların sıkıntılarını çözmek ve hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız. Hep vurguladığımız gibi Kredi Kooperatifimiz ile biz uyum içerisinde çalışamadığımız için aday olduk. Bize inanan, gönül veren, çaba sarf eden oda başkanlarımıza ve esnaf sanatkarımıza teşekkür ediyorum. Eğer bu seçimi kazanamamış isek bunun tek sorumlusu benim. Ekip lideri olarak bir hata ve noksan varsa bu bana aittir. Umarım buradan onlarda bir ders çıkarmışlardır. Bundan sonra onlarda bizlerle uyum içerisinde çalışırlar. Ortak paydamız Esnaf ve Sanatkarımıza hizmettir” dedi. 

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.