banner461
banner195

Ördü’den Tam Destek

Mısır’a Destek Platformunun ziyaret ettiği Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Cuma günü yapılacak olan mitinge destek vereceklerini belirtti.

Ördü’den Tam Destek
22 Ağustos 2013 Perşembe 10:59

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Mısır’a Destek Platformunun ziyaret ettiği Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Cuma günü yapılacak olan mitinge destek vereceklerini belirtti.

Bu tür organizasyonların siyasi partiler üzerinde yapılmasının önemine dikkat çeken Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, Mısır’da ve dünyanın dört bir yanında zulüm altında inleyen tüm Müslüman toplumların bir an önce bu zulümden kurtulmalarının en büyüt temennileri olduğunu dile getirdi.

Ördü, “Böyle bir miting organizasyonunu yaptığınız için öncelikle teşekkür ederim. Biz de bu katliama duyarsız kalmak istemedik. Ama kendiliğimizden çıkmak istemedik böyle bir organizasyon içerisine. Nevşehir’deki bütün esnaf ve sanatkar odalarımızla, esnaf ve sanatkarlarımızla bu mitingde yer alacağımızdan endişeniz olmasın” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.