banner461
banner195

Ördü’den Teşekkür

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, 23 Esnaf ve Sanatkar odasında gerçekleştirilen genel kurullara katılarak genel kurulların son derece olgun bir şekilde yapılmasına katkı sağlayan tüm esnaf ve sanatkarlara teşekkür etti.

Ördü’den Teşekkür
03 Mart 2014 Pazartesi 17:31

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, 23 Esnaf ve Sanatkar odasında gerçekleştirilen genel kurullara katılarak genel kurulların son derece olgun bir şekilde yapılmasına katkı sağlayan tüm esnaf ve sanatkarlara teşekkür etti.

İlimizde Ocak ayı ortalarından itibaren başlayan ve Mart ayına kadar süren oda genel kurullarının hiç birinde esnaf ve sanatkarların istenmeyen bir görüntünün yaşanmadığına değinen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, gerek odaların seçimleri sürecinde, gerekse genel kurulların sorunsuz tamamlandığını belirtti.

Ördü, “İlimizde Ocak ayından Mart ayı başına kadar devam eden esnaf ve sanatkar odalarımızın genel kurullarının sağduyu içerisinde tamamlanması mutluluk verici. Bu genel kurullarımıza katılarak üye oldukları odaların temsilinde söz sahibi olma kararlılığını gösteren tüm esnaf ve sanatkarlarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca 23 esnaf ve sanatkar odamızda yapılan genel kurullar sonrasında göreve seçilen tüm oda başkanlarımıza ve yönetimlerine de başarılar diliyorum. Genel kurullarımız öncesinde odalarımızda görev almış olan oda başkanlarımıza ve yöneticilerine de esnaf ve sanatkar camiamıza vermiş oldukları hizmetlerinden dolayı her birine ayrı yarı teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.