banner461
banner195

Ördü’nün Afrika Planları Gerçekleşecek mi?

Nevşehir esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, geçtiğimiz günlerde Etiyopya ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, birlik başkanlığı olarak teşkilat mensuplarını da Etiyopya’ya götürerek oradaki insanlık dramını göstermek istediklerini dile getirdi.

Ördü’nün Afrika Planları Gerçekleşecek mi?
04 Ocak 2014 Cumartesi 11:46

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanı İsmail Ördü, geçtiğimiz günlerde Etiyopya ziyareti ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, birlik başkanlığı olarak teşkilat mensuplarını da Etiyopya’ya götürerek oradaki insanlık dramını göstermek istediklerini dile getirdi.

Nevşehir Genç Sanayici ve İş Adamları Derneğinin organizasyonunda gerçekleştirilen ve ferdi olarak kendisinin de katıldığı Etiyopya ziyaretinin son derece verimli geçtiğini, orada bir yıl boyunca et yüzü görmeyen, açlık ve sefalet çeken insanlara yardım etmenin huzuru ile Nevşehir’e geri döndüklerini kaydeden Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, “GESİAD’ın daveti üzerine ferdi olarak katıldığımız Etiyopya ziyaretimizin son derece verimli geçtiğine inanıyorum. Zira oradaki açlık, sefalet ve insanlık dramının hemen hemen herkes tarafından görülmesi şart. Çünkü, ülkemizde ne tür imkanlara sahip olduğumuzu kavramak bunların değerinin anlaşılması içinde bu önemli. Bu nedenle teşkilat mensuplarımızı da Etiyopya’ya götürmek istiyoruz. Orada yaşanılanlar aslında bir insanın maddi manevi olarak olgunluğa ermesi açısından da son derece önemli” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.