banner461
banner195

Organizasyon Kenti Nevşehir

Ülkemizin orta noktasında yer alan kaliteli yatak kapasitesi, üstün hizmet anlayışı, organizasyon becerisi ve tarihi ve turistik mekânlarıyla tüm federasyonlarımızın ve kulüplerimizin gözde yeri olan Kapadokya, geçtiğimiz günlerde Okul Sporları Gençler ve küçükler Voleybol grup yarışmalarına ev sahipliği yaptı.

Organizasyon Kenti Nevşehir
21 Şubat 2013 Perşembe 11:56

banner143
banner134

 Ülkemizin orta noktasında yer alan kaliteli yatak kapasitesi, üstün hizmet anlayışı, organizasyon becerisi ve tarihi ve turistik mekânlarıyla tüm federasyonlarımızın ve kulüplerimizin gözde yeri olan Kapadokya, geçtiğimiz günlerde Okul Sporları Gençler ve küçükler Voleybol grup yarışmalarına ev sahipliği yaptı. Gelecek hafta Okul Sporları Yıldızlar Futsal grup birinciliği ileriki haftalarda Okul Sporları Satranç Türkiye Şampiyonası, Okul Sporları Basketbol ve Voleybol yarı finalleri ilimizde yapılacaktır.

            Hemen hemen her hafta bir veya birkaç Ulusal Organizasyona ev sahipliği yapan Nevşehir ili işletmecileri de bu duruma çok mutlu olmaktadır.

İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER, “ İlimize turnuvaya katılmak üzere gelen takımlar hem maçlarını yapmakta hem de diğer zamanlarda Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini görme imkanı bulmaktadır. Amacımız artık daha büyük uluslar arası organizasyonlara ev sahipliği yapabilmek.” dedi.

4. GELENEKSEL TÜRK HALK MÜZİĞİ YARIŞMASI ELEMELERİ YAPILDI

4. Geleneksel Türk halk müziği yarışması elemesi 20.02.2013 tarihinde Nevşehir Gençlik Merkezinde liseli öğrencilerin yoğun katılımıyla yapılmıştır. Müzik öğretmenlerinin jüri olduğu elemede yapılan planlama sonucu ilk 15 kişi arasına giren gençler finale katılmaya hak kazanmıştır. Türk Halk Müziği Yarışmasının finali 28.02.2013 Perşembe günü Kapadokya Kültür Merkezinde saat 19:00 da yapılacaktır. Final yarışmamıza tüm halkımız davetlidir.

Organizasyon Kenti Nevşehir


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
organizasyonlar şehri imiş - 5 yıl önce
bunların hepsi laf geçin kardeşim,her hangi bir dalda profesyonel bir taklımımızmı var. spor il müdürlüğü var, sporcu yok. stad var, profesyoel takım yok. kapalı spor salonu var hiç bir takım yok ondan sonra organizasyonlar şehri diyorsunuz kimin organizesini yapıyorsunuz. odun kıranlara hıh diyorsunuz bu nasıl şehir, bu nasıl zenginlik bu nasıl siyaset bu nasıl il, bu nasıl bir yerki 1954 yılında il olmuş profesyonel bi takımı bile yok. türkiyede başka örneği varmı bilemem ama spor il müdürlüğünüde kapatın kardeşim bir sürü müdür, bir sürü yardımcı, bir sürü bütçeye yük ne iş yaparlar hiç.