banner461
banner195

Orman ve Su İşleri Bakanımız Bölgemize Yapılacak Büyük Yatırımların Müjdesini Verdi

Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Okullar Hayat Bulsun Projesi” kapsamında, Nevşehir TOKİ Kız Meslek Lisesinde düzenlenen törene katıldı.

Orman ve Su İşleri Bakanımız Bölgemize Yapılacak Büyük Yatırımların Müjdesini Verdi
11 Eylül 2013 Çarşamba 19:56

banner143
Orman ve Su İşleri Bakanımız Nevşehir de Yapılacak
İlgili Galeriye Git
banner134

 Orman  ve  Su  İşleri  Bakanımız  Prof. Dr. Veysel EROĞLU, “Okullar Hayat Bulsun Projesi”  kapsamında,  Nevşehir  TOKİ  Kız  Meslek Lisesinde düzenlenen törene katıldı.

TOKİ Kız Meslek Lisesi önünde gerçekleştirilen törende, Orman ve Su İşleri Bakanlığınca başlatılan ağaçlandırma çalışmalarına değinen Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU, Nevşehir’e ve bölgemize yapılacak olan 260 milyon TL’lik projelerin yatırım müjdelerini de kamuoyuyla paylaştı.

Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU, Nevşehir bölgesi olarak 260 milyon TL’lik bir bütçeyle hayata geçirilecek içme suyu, sulama, dere ıslahları, ağaçlandırma, halka ekonomik katkı sağlayacak ormanlaştırma çalışmaları, ilçelere otomatik meteoroloji gözlem istasyonları projelerini kapsayan yatırımların müjdesini kamuoyu ve basın mensupları ile paylaştı.

“Okullar Hayat Bulsun Projesi” kapsamında düzenlenen törenin ardından ağaç dikimi yapılarak çalışmaların startı verildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.