banner461
banner195

Örnek Hizmetleriyle TESK’in Dergisine Konu Oldu

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası başkanlığı son dönemlerde ilimizde yaptığı hizmetlerle adından bahsettirmeye devam ediyor.

Örnek Hizmetleriyle TESK’in Dergisine Konu Oldu
11 Şubat 2016 Perşembe 13:18

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası başkanlığı son dönemlerde ilimizde yaptığı hizmetlerle adından bahsettirmeye devam ediyor.

Nevşehir Belediyesinin ilimize kazandırdığı modern pazaryerinde halka sunduğu hizmetlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Oda’nın hizmetleri Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonunun yayın organı olan Vitrin dergisine de konu oldu.

Derneğinin bu ayki sayısında hizmetlerine 3 sayfa yer verilen Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odasının Türkiye’ye örnek hizmetler sunduğuna işaret edilen dergi de Modern Pazaryerinde halka sunulan hizmetlerin ülkeye örnek teşkil ettiği, pazaryerini ziyaret eden ABD’li doktorların bile pazaryerine hayran kaldıklarına da dikkat çekiliyor.

Nevşehir’deki modern pazaryerinde pazarcı esnafının kazandığını yine işine yatırım yaparak değerlendirdiğine de vurgu yapılan derginin haberinde; pazaryerinde verilen hizmetlerden Nevşehirli halkın çok büyük bir oranda memnun olduğunun da altı çiziliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.