banner461
banner195

Ortadoğu Çok Çetrefilli Bir Bölge

Ak Parti Hükümetinin barış sürecine destek olduklarını her defasında açıklayan Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, Ortadoğu’nun zenginliklerinde gözü olanlara fırsat tanınmaması gerektiğine vurgu yaptı.

Ortadoğu Çok Çetrefilli Bir Bölge
24 Haziran 2013 Pazartesi 10:23

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Hükümetinin barış sürecine destek olduklarını her defasında açıklayan Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, Ortadoğu’nun zenginliklerinde gözü olanlara fırsat tanınmaması gerektiğine vurgu yaptı.

Ortadoğu’da son yıllarda meydana gelen olaylarda liderlik konumunu üstlenen Türkiye’nin tüm bölgede kardeşliğin tesisi konusundaki çabalarına Türkiye’de yaşayan aklı selim herkesin mutlaka destek olması gerektiğinin altını çizen Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, “Başta ülkemizdeki terörün son bulmasını istiyor ve artık yeter diyoruz. Yıllarca bizleri sağcı, solcu, Kürt, Türk, Laz, Çerkez diye ayırmaya çalıştılar ve birbirimize düşürdüler. 1980’lerde yaşananlar ortada. 1000 Yılı aşkın bir zamandır bu ümmet hep birlikte yaşamını sürdürmüş. Dünya da 24 Milyon Metre kareye hükmetmiş. Bu birlik ve beraberliği sağlayan en büyük unsur İslam kardeşliği ve adaletti. Dış güçler dediğimiz Amerika, İsrail, İngiltere ve Almanya başta olmak üzere bu birlik ve beraberliğimizin başlıca düşmanları. Dünya da Siyonist Emperyalizmin yıkılması gerekiyor. Biz Şuurlu öğretmenler derneği olarak bu ülkede yaşayan her insanın hakkını almasını istiyoruz. Adaletin böyle sağlanabileceğini düşünüyoruz. Ortadoğu Çok Çetrefilli bir bölge. Bu bölgede çok büyük zenginlerimiz var. Ve bu zenginlerimizin farkında olan art niyetli, Siyonist düşüncelerin bu bölgedeki oyunlarına fırsat verilmemeli” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.