banner461
banner195

Ortahisar Yarışına 50 Farklı Projeyle Hazırız‏

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ortahisar kasabası Belediye Başkanlığı için ilk başvuruyu 25 Ekim 2013 tarihinde yapan Mustafa ATEŞAçıklamasında;

Ortahisar Yarışına 50 Farklı Projeyle Hazırız‏
01 Kasım 2013 Cuma 17:39

banner143
banner134

 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ortahisar kasabası Belediye Başkanlığı için ilk başvuruyu 25 Ekim 2013 tarihinde yapan Mustafa ATEŞAçıklamasında;

“30 Mart 2014 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Belediye Başkanı Adayı olabilmek için: Görüşleri çok değerli olan birbirinden değerli dostlarımla gerekli istişareleri yaptıktan sonra, kasabama daha fazla ve daha etkin hizmet edebileceğimi düşündüğümden, bugün itibariyle 15 yıllık memuriyet hayatımdan, dolayısıyla 4 yıldır yürüttüğüm Nevşehir Öğretmenevi Müdürlüğü görevimden istifa ederek, ADALET ve KALKINMA PARTİSİ’nden Ortahisar Kasabası Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı başvurumu resmen yapmış bulunuyorum.

Henüz fikir aşamasındayken bile bu ulvi ve heyecanlı yolda benimle yürüyen, beni her daim destekleyerek hiçbir zaman yalnız bırakmayan tüm candan dostlarıma; gönülden teşekkür ederim.

Bu hizmet yarışının sonucunda kasabamızın kazanacağına olan inancımla, diğer aday adayı olacak arkadaşlarıma da şimdiden başarılar diliyorum.

Cenab-ı Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun. Dua ve desteklerinizi eksik etmeyiniz. İnşallah Ortahisar ımızın ve bizlerin hakkında Allah’ım hayırlısını versin.

Turizm başta olmak üzere sosyo-kültürel faaliyetler, depoculuk, taşımacılık, tarım, eğitim, spor ve gençlere yönelik yeni istihdam alanlarında Kasabamız için sunmayı hedeflediğimiz 50 Farklı Proje ile hizmet yarışındaki yerimizi aldık ve bundan sonraki sözü Parti yetkililerimize ve Ortahisar halkına bıraktık.

Amacımız Ortahisar’ın tamamını kucaklamak ve belli bir zümrenin değil tüm Ortahisar'ın Belediye Başkanı olmaktır” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Kemal - 5 yıl önce
hoca kusura bakma mehapeli olduğunu bilmeyen yok
Avatar
mustafa kaynar - 5 yıl önce
ortahisar halkı seni ve projelerini bekliyor hocam...
allah hakkımızda hayırlısını versin.
Avatar
ahmet kurugöl - 5 yıl önce
kemal hocamız mehepeli değil her şeyi bilip bilmeden honuşma o bir kere hoca değil hocam çekemeyenler anten taksın
Avatar
ugur catkili - 5 yıl önce
Kardesim seni yipratmaya calisiyorlar mhp li olsaydi mhp den aday adayi olurdu sacmalamayin adam projelerini ortaya koyuyor diger adaylarda projelerini ortaya koyar siyasiler takdir eder...
Avatar
aslan usta - 5 yıl önce
bu demek oluyor ki ortahisarda hocam en az 1500 oy alacaktır.
Avatar
hoca - 5 yıl önce
daha çok gençsin sen sıranı bekle..abilerin var önünde mustafa efendi..ayrıca daha dün mhp den aday olmayı düşünüyordun..nooolduda akp ye gittin..
Avatar
halit can - 5 yıl önce
akil yasta degil bastadir yola devam hocam yanindayiz
Avatar
OSMAN - 5 yıl önce
ayip oluyor ama, adam 40 yaşinda ve sizin yaşiniz kadar üniversite bitirmiş, emeğe biraz saygi lütfen.