banner461
banner195

Ortahisarlı kadınlara yeni salon tahsis edildi

Ortahisar Belediyesi tarafından yaptırılan, bünyesinde kütüphane ve sağlık ocağını bulunan binanın giriş katı Ortahisarlı kadınlar derneğine tahsis edildi.

Ortahisarlı kadınlara yeni salon tahsis edildi
23 Aralık 2013 Pazartesi 12:08

banner143
banner134

 Ortahisar Belediyesi tarafından yaptırılan, bünyesinde kütüphane ve sağlık ocağını bulunan binanın giriş katı Ortahisarlı kadınlar derneğine tahsis edildi. Konferans salonu olarak tasarlanan yerin Ortahisarlı kadınlar tarafından layıkıyla değerlendirileceğini söyleyen Belediye Başkanı Ali İhsan Özendi dernekte büyük fedakarlıkla çalışan kadınları tek tek tebrik etti.Dernek Başkanı Fatma Bilik “2010 yılında kurulan ve üye sayısı her geçen gün artan derneğimiz 45 kişilik aktif ve cefakar üyeye sahip. Derneğimizde sıkça yapılan kermesler ve duyarlı Ortahisar halkı sayesinde birçok üniversite öğrencisine burs imkanı sağlarken bir çok aileye de yardım edebilmektedir diyen Bilik. “ Kurulduğumuz günden bu yana her zaman bize destek olan Belediye Başkanımız Ali İhsan Özendi’ye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.”dedi.Yeni Konferans salonlarında aile ve kişisel gelişim konulu seminerler düzenlemeye başlayan dernek 20 öğrenciyede İngilizce kurs imkanı sağlamış durumda.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gizli ajanda - 4 yıl önce
peki ya siyaset nasıl gidiyor.yakında bakanla ra yapılan bir operasyon yapılırsa... başkanlar,üyeler.hocalar.işadamları,muhtar adayları,tapınakcı finansörler...vb gibi...