banner461
banner195

Osman Yüksel'in Ağabeyi Dilaver Yüksel Hayatını Kaybetti

Dilaver Yüksel, Aydın Merkez Muradiye Camisinde kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin gözyaşları arasında sonsuzluğa yolcu edildi.

Osman Yüksel'in Ağabeyi Dilaver Yüksel Hayatını Kaybetti
29 Temmuz 2015 Çarşamba 17:40

banner143
banner134
 EforTurizm Seyahat A.Ş yönetim kurulu başkanı ve Kapor Ltd.Şirketi kurucusu, Araştırmacı Gazeteci, Yazar Osman Yüksel'in ağabeyi Dilaver Yüksel Hakkın rahmetine kavuştu. 62 yaşında hayata veda eden Dilaver Yüksel, Aydın Merkez Muradiye Camisinde kılınan cenaze namazının ardından sevenlerinin gözyaşları arasında sonsuzluğa yolcu edildi.

Yüksel'in ani ölümü sevenlerini üzüntüye boğarken kardeşi Osman Yüksel, ağabeyinin ardından şu cümleleri paylaştı.

"Aramızdaki 2.5 yaş farkı nedeniyle hiç ağabey demediğim,birlikte arkadaş gibi büyüdüğümüz için Lise yıllarına kadar tek arkadaşım ve sırdaşım,babama sigara içtiğini söylemeyeyim diye beni de sigaraya alıştıran,ömründe ağzından tek kötü kelime çıkmamış,kimseyi,ama hiç kimseyi kırmamış,benim agresif tutumlarımı ince bir gülüşle geçiştiren sevgili ağabeyim Dilaver Yüksel'i kaybettim..Işıklar içinde uyusun.."

www.fibhaber.com olarak başta değerli ağabeyimiz Osman Yüksel olmak üzere merhumun ailesine, yakınlarına, sevenlerine baş sağlığı, merhuma Allah'tan rahmet dileriz. Mekanı cennet olsun...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.