banner461
banner195

ÖSYM Açıkladı:Nevşehir’de İl Birincisi Okul Özel Kardelen Koleji

Nevşehir Özel Kardelen Koleji ÖSYM tarafından yapılan resmi açıklama sonrasında Nevşehir'de yine il birincisi okul oldu.

ÖSYM Açıkladı:Nevşehir’de İl Birincisi Okul Özel Kardelen Koleji
14 Mayıs 2013 Salı 15:21

banner143
banner134

 Kardelen Koleji ÖSYM Resmi Sonuçlarına Göre Nevşehir İl 1.Okul Oldu.

ÖSYM Açıkladı:Nevşehir’de İl Birincisi Okul Özel Kardelen Koleji

Nevşehir Özel Kardelen Koleji ÖSYM tarafından yapılan resmi açıklama sonrasında Nevşehir'de yine il birincisi okul oldu.

 

Özel Kardelen Koleji 2012 LYS sonuçlarına göre yüzde 90,4 başarı oranıyla Nevşehir'de yine İl Birincisi okul olmayı başardı. Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan düzenlemiş olduğu basın toplantısında Nevşehir'in lider okulu Özel Kardelen Koleji olduğunu bir kez daha kanıtlamış olduk dedi. Kaplan düzenlediği basın toplantısında şunları kaydetti.

 

'' Nevşehir Özel Kardelen Koleji olarak 2010 yılından sonra yine 2012 yılında da Özel Kardelen Fen Lisesi Nevşehir'de rekorları alt üst etmeye devam ediyor. ÖSYM tarafından açıklanan resmi sonuçlara göre 2012 yılında yüzde 90,4 oranında elde etmiş olduğu başarı ile Özel Kardelen Koleji'nin Nevşehir'in birinci okulu olarak açıkladı. ÖSYM tarafından açıklanan sonuçlara göre Nevşehir'de bulunan Devlet ve Özel Fen Liseleri arasından ÖZEL KARDELEN FEN LİSESİ yüzde 90,4 ile Nevşehir birincisi olmuştur. Bu başarı büyük bir emeğin başarısıdır. Bu başarıda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize, öğrenci velilerimize teşekkür ediyorum'' dedi.

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan  ayrıca ÖSYM tarafından açıklanan resmi sonuçlara göre Nevşehir'de bulunan Devlet ve Özel Anadolu Liseleri arasında da yine ÖZEL KARDELEN ANADOLU LİSESİ yüzde 56,3 oranında LYS yerleştirme oranı ile İL Birincisi okul olmayı başarmıştır. Özel Kardelen Anadolu Lisesi öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve öğrenci velilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum''diye konuştu.

 

 

 

Nevşehir'de her zaman eğitimde ki başarı grafiğini artırmak amacıyla gece gündüz çalışmalarına devam ettiklerini kaydeden Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ayrıca şu açıklamalarda bulundu.

 

'' Özel Kardelen Koleji olarak 2012 yılında sizlerinde görmüş olduğu üzere gerek Fen Liselerinde gerekse de Anadolu Liseleri arasında Nevşehir'de birinci okul olmayı başardık. Bizler Kardelen Koleji olarak bireysel değil kitlesel başarılara önem veriyoruz. Kitlesel başarılara önem vermiş olduğumuz için her geçen yıl başarımızı daha da artırarak Nevşehir'de rekorları kırmaya devam ediyoruz''dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.