banner461
banner195

Öz Büro İş Sendikası Nevşehir Şubesi Miili İradeye Destek Verdi

Hak-İş İşçi Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Öz Büro İş Sendikası Nevşehir Şubesi yapılmak istenen darbeyi kınayarak milletçe meydanlarda olunması gerektiğini vurguladı. Sendika Şube Başkanı M.Fatih Mutlu açıklamalarında şunları söyledi:

Öz Büro İş Sendikası Nevşehir Şubesi Miili İradeye Destek Verdi
20 Temmuz 2016 Çarşamba 14:25

banner143
banner134
15 Temmuz gecesi ordu içine sızmış hain çete Türkiye’yi boğmak istemiştir. Silah zoruyla ülke yönetimini ele geçirme kahpeliğiyle ellerindeki silahlarla yüzlerce insanımızı öldürmüş, binlerce insanımızı yaralamışlardır. Aziz milletimizin “can sağ iken yurt vermeyiz düşmana” inancından habersiz bu vatan ve millet düşmanı alçaklar cevabı milletimizden aldılar hak ettikleri cezayı da alacaklardır.

Bu hain kalkışmada şehit olan kahraman şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyoruz. Bütün yaralı kardeşlerimize acil şifalar temenni ediyoruz. Başta şehit ailelerimiz olmak üzere darbeyi canı pahasına önleyen milletimize de başsağlığı diliyoruz.

Öz Büro İş Sendikası 79 milyonun kardeşliğine, milli iradeye, demokrasiye, özgürlüğe, barışa ve emeğe sadakati şeref bilen anlayışıyla güçlü Türkiye aydınlık dünya mücadelesini kararlılıkla yükseltecektir. Bu vesile ile de üzerimize bir vazife olarak gördüğümüz milli iradeye sahip çıkmaya ve demokrasi nöbeti için 5 gündür üyelerimizle ve  aileleriyle birlikte meydanlardayız ve Sayın Cumhurbaşkanı'mız
" Tamam " diyene kadar da meydanlarda olmaya devam edeceğiz. Milletimiz ilk günden bugüne meydanı soysuzlara bırakmadı bırakmayacaktırda.Bugün yine buradan aziz milletimize çağrıda bulunuyoruz; meydanları boş bırakmamaya devam edelim, birliğimizi ve beraberliğimizi bozmayalım. Rabbim birliğimizi daim eylesin.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.