banner461
banner195

Özdemir, “Biz Bu Süreci İstiklal Mücadelesi Olarak Değerlendiriyoruz”

Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve aynı zamanda Nevşehir Milli İrade Platformu Sözcüsü Mustafa Özdemir, terör olaylarının arttığı ve 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala milli iradenin yeniden tezahür etmesinin hedeflendiği bu günleri İstiklal Mücadelesi olarak gördüklerinin altını çizdi.

Özdemir, “Biz Bu Süreci İstiklal Mücadelesi Olarak Değerlendiriyoruz”
21 Ekim 2015 Çarşamba 18:37

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı ve aynı zamanda Nevşehir Milli İrade Platformu Sözcüsü Mustafa Özdemir, terör olaylarının arttığı ve 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala milli iradenin yeniden tezahür etmesinin hedeflendiği bu günleri İstiklal Mücadelesi olarak gördüklerinin altını çizdi.


Nevşehir’de 2010 Yılında kurulan Platform ile Milli İradenin Ülkemizde hakim olması için mücadele verildiğine işaret eden Mustafa Özdemir, “İlimizde 50 Sivil Toplum Kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu Platformumuz sayesinde değişik hizmetlere imza attık. Dönemin Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında Suriye’den gelen mültecilere yönelik ilimizde başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde Nevşehir’den 120 tır dolusu gıda ve giyim eşyası gönderildi. Referandum sürecinde alanlara inip Evet çalışması yaptık. Dünya genelinde Müslüman ülkelerdeki insanlarımıza artan zulmü kınamak için çeşitli kitlesel basın açıklamaları yaptık. Mitingler düzenledik. Milli iradeye sahip çıktık. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Milletin Adamı Erdoğan’ı Destekliyoruz deyip alanlara indik. Terörün artması nedeniyle ilimizde 10 bin adet bayrak dağıtımı yaptık. Bu organizasyonda bize destek olan Nevşehir Belediyesine teşekkür ediyoruz. Üzerimize düşen sorumlulukların bilincinde ve kararlılığındayız. 1 Kasım seçimleri demokrasi dışı güçlerle mücadele için önemli bir süreç. Ülkemizde istikrarın sürmesi ve kazanımların sürmesi için mücadele etmeyi sürdüreceğiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.