banner461
banner195

Özdemir’den Mitinge Davet

Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı ve aynı zamanda Sivil Toplum Kuruluşları Platformu dönem sekreteri Mustafa Özdemir, tüm Nevşehir halkını ilimizde gerçekleştirilecek olan Mısır’a destek mitingine davet etti.

Özdemir’den Mitinge Davet
21 Ağustos 2013 Çarşamba 12:11

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı ve aynı zamanda Sivil Toplum Kuruluşları Platformu dönem sekreteri Mustafa Özdemir, tüm Nevşehir halkını ilimizde gerçekleştirilecek olan Mısır’a destek mitingine davet etti.

Söz konusu mitingin geniş katılımlı olarak yapılmasını beklediklerini kaydeden Memur-Sen İl Temsilcisi, Eğitimciler Birliği Sendikası Nevşehir Şube Başkanı ve aynı zamanda Sivil Toplum Kuruluşları Platformu dönem sekreteri Mustafa Özdemir, “Nevşehir eyleme. 23 Ağustos Cuma sabah namazı Mısır için Nevşehir Merkez Kurşunlu Cami de duada buluşuyoruz. 23 Ağustos Cuma 17 30 da Borsa Kavşağında buluşup, Hükümet konağı önüne kadar yürüyüp, orada Mısır için destek mitingi yapıyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.