banner461
banner195

Özel İnsanlar Eğitim Merkezi Öğrencileri Futbol Turnuva Birincisi Oldu

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol turnuvasına katılan Nevşehir Özel İnsanlar Merkezi, birinciliği elde etti.

Özel İnsanlar Eğitim Merkezi Öğrencileri Futbol Turnuva Birincisi Oldu
19 Ekim 2015 Pazartesi 14:20

banner143
banner134
 Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri kapsamında düzenlenen futbol turnuvasına katılan Nevşehir Özel İnsanlar Merkezi, birinciliği elde etti.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen engelliler futbol turnuvasına katılan Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nde eğitimlerini sürdüren engelli öğrencilerin elde ettikleri başarı sevinçle karşılandı.

Eğitilebilir zihinsel engelli öğrencilerin çeşitli alanlarda etkin bir şekilde eğitimlerini sürdürdüğü Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi’nin futbol turnuvasında elde ettiği kupa ve madalyaları, Damat İbrahim Paşa Spor salonunda düzenlenen bir törenle Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yöneticileri tarafından takdim edildi.

Futbol turnuvasında kupa ve madalya elde eden engelliler, bu sevinçlerini Nevşehir Belediyesi Özel İnsanlar Eğitim Merkezi yöneticileri ile birlikte paylaştılar. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.