banner461
banner195

Özel Kardelen Koleji’nde Hem Toplantı Hem Kutlama.

Eğitim- öğretim yılının sonuna yaklaşılırken velilerimiz ve öğretmenlerimiz, anneler günü arifesinde düzenlenen veli toplantısı ile bir araya geldiler.

Özel Kardelen Koleji’nde Hem Toplantı Hem Kutlama.
11 Mayıs 2015 Pazartesi 16:15

banner143
banner134
Eğitim- öğretim yılının sonuna yaklaşılırken velilerimiz ve öğretmenlerimiz, anneler günü arifesinde düzenlenen veli toplantısı ile bir araya geldiler. Toplantı başlangıcında velilere keman resitali eşliğinde ikramlarda bulunulurken her bir anneye gül hediye edilerek bu anlamlı gün kutlandı. Ardından ortaokul öğrencilerinin okulumuz işbirliği ile anneleri için hazırladıkları video slâytlar sınıflarda değerli velilerimize izletilerek duygulu anlar yaşandı.

          Ayrıca Özel Kardelen Koleji öğretmenlerinden Joanna SOLTYSIAK GÜRPINAR, Merve Nur KARACA, Erdoğan KILIÇ ve Özel Kardelen Koleji Hemşiresi Selma BİLGEN' e yıl boyunca gösterdikleri üstün başarılardan ötürü plaket ve hediyeler takdim edildi. "Çekirdek Bankası Projesi” ile Türkiye ikinciliği ödülünü kazanarak hem bizleri hem Nevşehir'i gururlandıran öğrencimiz, Süleyman Enes AKIN ise bizzat yönetim kurulu başkanımız Sayın Yücel Menekşe tarafından plaket ile ödüllendirildi. Toplantıdan ve hazırlanan etkinlikten çok memnun kaldıklarını belirten Özel Kardelen Koleji öğrenci velileri teşekkürlerini sunarak okuldan ayrıldılar.

Öğrencilerimizin hazırladığı anneler günü videolarına
http://www.kardelenkoleji.k12.tr/
adresinden ulaşabilirsiniz... 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şükran - 3 yıl önce
teşekkürle kardelen ailesine.....
Avatar
objektif - 3 yıl önce
emeği gecen herkese teşekkürler
Avatar
samimi - 3 yıl önce
son zamanlarda çok etkileyici ve hoş işlere imza attan kardelen ailesine minettarız
Avatar
vattandaş - 3 yıl önce
hazırlanan videoların çok hoş ve tam anneler gününe layık birhediye olmuş teşekkür den başka birşey gelmiyor elimizde sağollun.....
Avatar
fanatik - 3 yıl önce
biz veliler olarak videolar dan çok mutlu olduk sağolun......