banner461
banner195

Özel Kardelen Kolejinde Karne Töreni Yapıldı

Nevşehir Özel Kardelen Koleji 2012-2013 Eğitim Öğretim yılı birinci dönem karne programı Kardelen Koleji Spor Salonunda yapıldı. Düzenlenen karne töreni programında Türkiye birincileri olan öğrencilere hediyeler verildi.

Özel Kardelen Kolejinde Karne Töreni Yapıldı
25 Ocak 2013 Cuma 12:31

banner143
banner134

 Nevşehir Özel Kardelen Koleji’nde karne töreni Kardelen Koleji spor salonunda yapıldı. Düzenlenen karne törenine Kardelen Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Menekşe, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan bir dönem boyunca yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik ediyorum dedi. Kaplan, ‘’Sevgili öğrenciler, geride bıraktığımız dönemde elinizden gelen gayreti göstererek karnelerinizde en iyi notları almaya çalıştınız. Önümüzdeki dönemde daha iyisinin yapmaya çalışacağınızdan en ufak bir şüphem yoktur. Kurumumuzun felsefesini yansıtan şu sözü bu vesileyle bir kez daha paylaşmak istiyorum. ‘’Biz istiyoruz ki yarının büyükleri, yarının en büyükleri olsunlar’’ İçerisinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılının ilk döneminde çeşitli başarılar elde eden öğrencilerimizi de huzurlarınızda bir kez daha kutlamak istiyorum. İnanıyorum ki bu başarıları gölgede bırakacak yeni başarıları da azim ve çalışkanlığınız ile elde edeceksiniz.11 Şubat 2013 Pazartesi günü, ikinci dönem başlangıcına kadar iki haftalık bir tatil sizleri bekliyor. Bu tatili en güzel şekilde değerlendirmenizi ve ikinci döneme daha motive olmuş bir şekilde başlamanızı temenni ediyorum.Sözlerime son verirken hepinizi sevgiyle selamlıyor ve hepinize iyi tatiller diliyorum.’’

 

Özel Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan’ın konuşmasının ardında ise birinci dönem de yapılan Öz-de Bir ve Coşku yayınları tarafından Türkiye birincilikleri elde etmiş öğrencilere çeşitli hediyeler ve başarı belgeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Kardelen Koleji Genel Müdürü Ali Kaplan ve Kardelen Koleji İlkokul,Ortaokul Müdürü Özgül Saygılı tarafından verildi.

 

Kardelen Koleji’nde yapılan tören İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.