banner461
banner195

Özkan, Partililerle Özel Toplantıda bir araya Gelecek

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığının daveti üzerine önümüzdeki hafta ilimize gelmesi planlanan CHP Parti Meclis Üyesi Tuncay Özkan’ın ilimizdeki ilçe ziyaretlerinin ardından özel bir toplantıda parti yöneticileriyle de bir araya gelmesi planlandı.

 Özkan, Partililerle Özel Toplantıda bir araya Gelecek
14 Şubat 2015 Cumartesi 16:53

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığının daveti üzerine önümüzdeki hafta ilimize gelmesi planlanan CHP Parti Meclis Üyesi Tuncay Özkan’ın ilimizdeki ilçe ziyaretlerinin ardından özel bir toplantıda parti yöneticileriyle de bir araya gelmesi planlandı.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, CHP Parti Meclis üyesi ve Milletvekili aday adayı Tuncay Özkan’ın 20 Şubat 2015 Cuma günü sabah saatlerinde İstanbul’dan havayoluyla Nevşehir’e geleceğini, ilk olarak Gülşehir ilçesinde ilçe teşkilatını ziyaret edeceğini söyledi.

Gülşehir ilçesinde partililerle bir araya gelecek olan Tuncay Özkan’ın daha sonra Avanos ve Ürgüp ilçe teşkilatlarını da ziyaret edeceğini kaydeden CHP İl Başkanı Gülmez, Nevşehir Merkezinde Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde Saat 18.30’da düzenlenecek olan konferansta Tuncay Özkan’ın günümüz siyasetini değerlendireceğini dile getirdi.

Bu konferansın ardından Özkan’ın yeniden Gülşehir ilçesine geçerek burada Kartal Otel’de Parti İl ve ilçe teşkilat başkanları ve Partinin ileri gelenleri ile bir araya gelerek Parti içi sorunları dinleyeceğini söyleyen İl Başkanı Kamil Gülmez, tüm Cumhuriyet Halk Partilileri Parti Meclis Üyesi Tuncay Özkan’ın Nevşehir programını bizzat katılarak takip etmelerini istedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.