banner461
banner195

Özkonak Kasabasında 'TEMİZ ÇEVREM' Etkinliği yapıldı

Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Özkonak kasabasında “Temiz Çevrem” kampanyası kapsamında, vatandaşların ve öğrencilerin katılımıyla çevre temizliği yapıldı.

Özkonak Kasabasında 'TEMİZ ÇEVREM' Etkinliği yapıldı
05 Mayıs 2015 Salı 16:13

banner143
Özkonak çevre temizlik harekatı
İlgili Galeriye Git
banner134
NEVŞEHİR/FİBHABER- Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Özkonak kasabasında “Temiz Çevrem” kampanyası kapsamında, 5 Mayıs Salı günü vatandaşların ve öğrencilerin katılımıyla çevre temizliği yapıldı.

Özkonak'ta çevre temizlik harekatı


Altında Özkonak Belediyesi öncülüğünde Proje ortakları Hacı Halil Türkkan Anadolu Lisesi, Yavuz Selim Lisesi, Cumhuriyet Ortaokulu, Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu'nun Katılımlarıyla Özkonak Genelinde TEMİZ ÇEVREM ismiyle Temizlik kampanyası başlatıldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından başlatılan projeyle birlikte Türkiye genelinde sokak, park, bahçe, sahil gibi ortak kullanım alanlarında "Temiz Çevrem" projesi kapsamında çevre temizliği yapılmakta. Belediyelerin rutin faaliyetleri dışında halkın ve öğrencilerin katılımı ile Temiz Çevrem projesini gerçekleştirdiklerini belirten Özkonak Belediye Başkanı İlker Yürekli, "Bu kampanya kapsamında çevre bilincinin oluşturulması ve vatandaşların gözünde çevre ile ilgili bakış açılarını güçlendirmek amacıyla, Özkonak kasabasında çevre temizliği etkinliği yaptık.Temiz Çevrem etkinliğine katılan öğretmenlerimiz başta olmak üzere öğrenci kardeşlerimize ve tüm halkımıza teşekkür ediyorum" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ces - 3 yıl önce
başkana, öğretmenlere ve öğrencilere helal olsun
Avatar
xyz - 3 yıl önce
Bizzat ozkonak a gelerek kampanyaya destek veren il mem Sn Osman SIMSEK e de tesekkur ederiz.