banner461
banner195

Özmen’den Teşekkür

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, acil eylem planı ile Nevşehir modern Pazaryerine 60 dolayında Vantilatör taktıran Nevşehir Belediye Başkanı Ünver’e teşekkür etti.

Özmen’den Teşekkür
11 Ağustos 2014 Pazartesi 17:21

banner143
banner134

 Özmen’den Teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, acil eylem planı ile Nevşehir modern Pazaryerine 60 dolayında Vantilatör taktıran Nevşehir Belediye Başkanı Ünver’e teşekkür etti.

Hatırlanacağı üzere Nevşehir Belediyesinin bu çalışmasının hemen öncesinde Başkan Ünver Cumhurbaşkanlığı seçimlerine sayılı günler kala Nevşehir modern Pazaryerini ziyaret etmiş, Vatandaşlar kendisine Pazar yerinde aşırı sıcaktan olumsuz etkilendiklerini ve bu konuda belediyenin bir çalışma yapmasını istemişlerdi.

Gezinin birkaç gün ardından Nevşehir Belediyesi ekipleri modern pazaryerine 60 dolayında Vantilatör taktı. Eskiye nazaran daha serin bir ortamda alışverişlerini yapan Vatandaşların Nevşehir Belediyesinin bu çalışmasından son derece memnun olduğunu dile getiren Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, “Türkiye’nin en modern pazaryerini ilimize kazandıran, bütün sorunlarımızda bizi yalnız bırakmayan Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver, Vatandaşlarımızın da talebi üzerine pazaryerimizin soğutma sorununa da el attı. Gerek Pazarcı esnafımızın gerekse pazaryerimize alışveriş için gelen Vatandaşlarımızın daha serin bir ortamda alışveriş yapabilmelerini sağlayan başta Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e ve belediye ekiplerimize teşekkür ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MODERN DEĞİL DEMODE PAZAR - 4 yıl önce
oraya 60 değil 600 vantilatör taksanız da hamam havasından kurtaramazsınız. elli sene öncesinin teknolojisi ile trilyonları gömdünüz. kullar hesap sormuyor ama unutmayı allah bir gün mutlaka soracak!