banner461
banner195

Özmen’den TKDK Ziyareti

Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörlüğünü ziyaret etti.

 Özmen’den TKDK Ziyareti
12 Mart 2015 Perşembe 16:40

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörlüğünü ziyaret etti.

Ziyaretinde İl Koordinatörü Murat Asiltürk ile bir sohbet eden Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, Oda olarak tarımsal kalkınmayı destekleme kurumunun sunduğu hibe kredili projelerden nasıl yararlanabileceklerine dair bilgiler aldı.

Bu konuda Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası olarak proje hazırlamak ve böylece ilimizdeki pazarcı esnafına da katkı sağlamak istediklerini kaydeden Özmen’e konuyla ilgili bilgiler veren Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu İl Koordinatörü Murat Asiltürk, ziyaretinden dolayı Oda başkanı Selim Özmen’e teşekkür etti.

Bu arada Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen, içerisinde çeşitli meyvelerin yer aldığı meyve sepetini İl Koordinatörü Asiltürk’e ikram etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.