banner461
banner195

Pegasus geri döndü

Daha önce Nevşehir-İstanbul arası uçuşları ilgisizlik nedeniyle kaldırılan Pegasus 9 Nisan 2013 tarihiyle birlikte tekrar dönüyor.

Pegasus geri döndü
04 Mart 2013 Pazartesi 13:05

banner143
banner134

 Pegasus uçuşları ilk etapta haftada üç kez olacak.Nevşehir-İstanbul ve İstanbul-Nevşehir arası uçuşlar Salı-Cuma ve Pazar günleri olup 9 Nisan 2013 Günü ilk uçuşların başlanacağı belirtildi.İstanbul uçuşları Sebahat Gökçek den yapılacak.

Pegasus'tan Yurtiçi Hatlarda 5 Yeni Uçuş Noktası

 

Pegasus Hava Yolları, Nisan ayından itibaren uçmaya başlayacağı Amasya (Merzifon), Denizli, Kahramanmaraş, Muş ve Nevşehir hatları ile uçuş ağını genişletmeye devam ettiğini, yeni eklenen noktalar ile uçuş ağının 27 ülkede toplam 68 noktaya...

 

Pegasus Hava Yolları, Nisan ayından itibaren uçmaya başlayacağı Amasya (Merzifon), Denizli, Kahramanmaraş, Muş ve Nevşehir hatları ile uçuş ağını genişletmeye devam ettiğini, yeni eklenen noktalar ile uçuş ağının 27 ülkede toplam 68 noktaya çıkarmış olacağını duyurdu. Verilen bilgiye göre, Pegasus Hava Yolları'nın uçuş ağına eklenen yeni iç hatlarına uçuşlar İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan karşılıklı seferlerle gerçekleşecek. Pegasus Hava Yolları Amasya'ya (Merzifon) haftanın Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri, Denizli'ye haftanın Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri, Kahramanmaraş'a haftanın Pazartesi,Çarşamba ve Cuma günleri, Muş'a haftanın Salı, Perşembe ve Pazar günleri ve Nevşehir'e de haftanın Salı, Cuma ve Pazar günleri uçacak.

 

Pegasus yolcularının İstanbul'dan bağlantılı olarak, Amasya'dan (Merzifon) yurt içinde 15 yurtdışında 19 olmak üzere toplam 34 noktaya, Denizli'den yurt içinde 6, yurtdışında 31 olmak üzere toplam 37 noktaya, Kahramanmaraş'tan yurt içinde 12, yurtdışında 21 olmak üzere toplam 33 noktaya, Muş'tan yurt içinde 9, yurtdışında 24 olmak üzere toplam 33 noktaya Nevşehir'den yurt içinde 8, yurtdışında 25 olmak üzere toplam 33 noktaya uçabilecekleri bildirildi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
metin simit - 5 yıl önce
kayseri yollarından kurtulduk şükürler olsun inşallah her gün olur
Avatar
esra - 5 yıl önce
süper olmuşş tşk pegasus