banner461
banner195

PKK Operasyonuna 'Kapadokya' İsmi Bilinçlimi Verildi?

İspanya İçişleri Bakanlığı, Fransa ile işbirliği halinde terör örgütü PKK 'ya karşı İspanyol polisinin 'Kapadokya' adını verdiği operasyon çerçevesinde Madrid, Murcia ve Barcelona şehirlerinde 6 kişi gözaltına alındığı bilgisi vermişti. İspanyol polisinin Pkk terör örgütüne düzenlenen operasyona Kapadokya ismini vermesi Nevşehir de tepkilere neden oldu.

PKK Operasyonuna 'Kapadokya' İsmi Bilinçlimi Verildi?
13 Şubat 2013 Çarşamba 13:45

banner143
banner134

 İspanya İçişleri Bakanlığı, Fransa ile işbirliği halinde terör örgütü PKK 'ya karşı İspanyol polisinin 'Kapadokya' adını verdiği operasyon çerçevesinde Madrid, Murcia ve Barcelona şehirlerinde 6 kişi gözaltına alındığı bilgisi vermişti.Dünyanın Turizmde lider ülkelerinden İspanya nın yine Turizmdeki en büyük rakiplerinden Türkiye nin Kültür ve Turizm Başkenti olarak gösterilen ve her yıl Dünyanın dört bir tarafınan milyonlarca turist ziyaretçisi olan Kapadokya nın PKK Terör operasyonu için isminin kullanılmasına Nevşehir ve Kapadokya dan büyük tepki geldi.


Pkk terör örgütüne özellikle en büyük sermayelerinin olduğu ve beslendiği Avrupa dan böyle bir operasyonla gözaltına alınarak yakalanmaları ne kadar önemli ve takdir buluyorsa bu terör örgütü pkk ya yapılan operasyonun Kapadokya ismi verilmeside bir o kadar abesle iştigal...


İspanya nın Türk Turizmini baltalamak amaçlımı pkk terör operasyonuna Kapadokya ismi konuldu düşüncesine girdiklerini belirten yöreden vatandaşlar Kapadokya ile Cani Terör örgütü pkk nın aynı olayda ismimlerinin bir arada kullanılmasından duydukları rahatsızlığı dile getirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.