banner461
banner195

Prof. Dr. Canan Karatay Star TV Ekranlarından Avanos’tan Övgüyle Bahsetti

İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Star TV’nin sevilen ve beğeni ile izlenen “Melek” adlı programına konuk olarak katıldı. Programda Avanos’a selam göndererek,Avanos ilçemizden övgü dolu sözlerle bahsetti.

Prof. Dr. Canan Karatay Star TV Ekranlarından Avanos’tan Övgüyle Bahsetti
27 Eylül 2013 Cuma 16:06

banner143
banner134

 Star TV ekranlarından yayınlanan “Melek” adlı programda, yemek kültürü yazarı, ekranların sevilen ve deneyimli ismi Sahrap SOYSAL ve Melek BAYKAL’ın konuğu olan, Prof. Dr. Canan KARATAY, 21 Eylül tarihinde Avanos’a gelerek, “Avanos-Kızılırmak Kültür ve Sanat Günleri” yazar söyleşileri kapsamında “Sağlıklı Beslenme” konulu söyleşiye katıldığını belirterek, Avanos’u çok beğendiğini, belediyemizin destekleri ile kurulan Avanos Kadın Girişimciler Yardımlaşma ve Dayanışma Kooperatifinde, Avanoslu bayanların hazırladıkları yöresel ve doğal yemeklerin sağlıklı beslenmeye örnek teşkil etmesi açısından desteklenmesi gerektiğine değindi.

Kızılırmak kenarında, söğüt ağaçlarının gölgesinde ve ırmak içerisinde yüzen kazlarla ilçemizi çok beğendiğini ifade ederek hayran kaldığını söyledi.

Haberin videosunu  kaynağından izlemek için tıklayınız. 

Fotoğraflar

Kaynak: www.startv.com.tr

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.