banner461
banner195

Proje İle İlgili Çalışmalar Sürüyor

Nevşehir Belediyesi ile Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanlığınca ilimizde önümüzdeki günlerde uygulamaya geçirilmesi planlanan Türkiye’ye örnek çalışma ile berber ve kuaförlerin iç dizaynları tek tip ve daha modern bir hale getirilecek.

 Proje İle İlgili Çalışmalar Sürüyor
20 Kasım 2014 Perşembe 16:52

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi ile Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanlığınca ilimizde önümüzdeki günlerde uygulamaya geçirilmesi planlanan Türkiye’ye örnek çalışma ile berber ve kuaförlerin iç dizaynları tek tip ve daha modern bir hale getirilecek.

Geçtiğimiz yıl Ülkemizde bir ilke imza atarak Nevşehir’deki berber ve Kuaförlere tek kullanımlık ve hijyenik ürünler dağıtan Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir Berber ve Kuaförler odası yine bir ilke imza atacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan, yapılacak denetimler sonrasında çağın gereksinimlerine ayak uyduramayan, maddi sıkıntıları nedeniyle işyerinin modernizasyonunu gerçekleştiremeyen berber ve kuaförlere bu konuda destek olacaklarını dile getirdi.

Bu çalışmanın berber ve kuaför esnaflarına oldukça makul taksitlerle ödeyebileceği maddi ölçülerde gerçekleştirileceğine de dikkat çeken Taşhan, bu çalışmayı yapan işyerlerine birer adet yıkamalı-kurutmalı çamaşır makinesi ile üzerlerinde işyerlerinin isimlerinin de yazılı olacağı havlu hediye edileceğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.