banner461
banner195

Projelerinize Çevreyi de Ekleyin

Tema Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Orhan Çalık, belediye başkan adayları, il genel meclisi, belediye meclisi üyesi adayları ile muhtar adaylarından projeleri arasında çevreye yönelik projelere de yer verilmesini istedi.

Projelerinize Çevreyi de Ekleyin
24 Ekim 2013 Perşembe 10:30

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) tema Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Orhan Çalık, belediye başkan adayları, il genel meclisi, belediye meclisi üyesi adayları ile muhtar adaylarından projeleri arasında çevreye yönelik projelere de yer verilmesini istedi.

Çalık, “Yaklaşan yerel seçimler nedeniyle, tüm siyasi parti aday adaylarına başarılar diliyor,
programlarına  çevre konusunu mutlaka eklemelerini istiyoruz. Suyu bitmekte olan ilimizin, gelecekte çöle dönüşmüş bir il olmasını istemiyoruz. Bu nedenle tüm siyasi parti aday adaylarından ve muhtar adaylarımızdan; programlarına çevre konusunu ekleyerek; çöplerinin kaynağında ayrıştıralabileceği, kağıt, metal, cam ve plastik...v.b. olarak ayrılabilecek kutuların olduğu, atık yağların toplandığı, arıtma tesislerinin tamamlandığı, çevreyi kirleten her türlü olumsuzluklara karşı önlemlerin alındığı, yönetimlerin bulunduğu yerdeki iklim şartlarına göre insanların rahat bir oksijen soluyacağı çeşitli ağaç ve süs bitkilerinin dikildiği, kültür parkların yapıldığı, köyleri, kasabaları ve ilçeleriyle Yeşil Bir Nevşehir istiyoruz” dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.