banner461
banner195

Radar Uygulamalarına İlginç Çözüm

Son günlerde Nevşehir de de çoğu sürücünün de kabusu olan Radar uygulamasından doğan ceza için radar uygulaması yapışan yerleri bildiren Nevşehir Radar madurları ismiyle Sosyal paylaşım siteleri kurulurken, Kayseri de ise olayı Twitter hesabından anında duyurarak sürücüleri radar uygulamaları olan yerle ilgili uyarıyor...

Radar Uygulamalarına İlginç Çözüm
21 Ocak 2014 Salı 11:33

banner143
banner134
Sosyal mesaj ile radar uyarısı

Kayseri’de araç sürücüleri radar cezası ödememek için sosyal paylaşım sitelerinde grup kurarak, radar uygulaması yapılan yerleri bildiriyor.

Nevşehir de Radar Madurları ismiyle kurulan Face hesabı çok sayıda Nevşehirli sürücülerin Radar uygulamaları hakkında bilgi paylaşıyor: Örnek:
*-Urgup yolunda Uchisar Kavşağı'nı geçince radar aracı pusu halinde sürücülerin dikkatine!!!
*-ALINAN BİLGİYE GÖRE GÜLŞEHİR YOLUNDA SABAHLARI RADAR VARMIŞ HIZ LİMİTİ 50 BİLGİNİZE

Hız radarlarının yerini tweetle bildirdiler 

 RADAR UYGULAMALARI TWİTTER’DA
Kayseri’de araç sürücüleri radar cezası ödememek için sosyal paylaşım sitelerinde grup kurarak, radar uygulaması yapılan yerleri bildiriyor. 
Kayseri’de araç sürücüleri artan trafik cezalarının ardından radar cezası yememek için sosyal paylaşım sitesi Twitter’da grup kurarak, kentin çeşitli yerlerinde bulunan radar uygulamalarını anında paylaşıyor. 231 takipçisi bulunan grupta, şehir merkezinde ve çıkışlarında seyir halinde bulunan vatandaşlar gördükleri radar, emniyet kemeri ve rutin uygulamaları yazarak, diğer vatandaşların dikkatli olması konusunda uyarıyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ibrahim - 4 yıl önce
helal olsun kardeşlik bu işte
Avatar
mağdur radarzede - 4 yıl önce
bıktık arkadaş bu radarlardan ve cezalardan zaten asgari ücretle çalışıyoruz aldığımız radar cezasına gidiyor birde yeter artık insanlık hali dalgın olabiliyor insan yeter artık bu uygulama bıktırdı