banner461
banner195

Rahman ve Rahim Olan O…

Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED) Başkanı Yrd. Doç.Dr. Özden Taşğın "Bayrak ve Berat Kandili" Mesajına ilişkin şu açıklamalarda bulundu...

 Rahman ve Rahim Olan O…
11 Haziran 2014 Çarşamba 12:32

banner143
banner134

 Rahman ve Rahim Olan O…….

     Yüce rabbimizin  biz Müslümanlara bir rahmet, bereket, feyiz ve günahlarımızın affı için af kapılarını açtığı bu mübarek berat gecesini bu sene maalesef, DEVLETİMİZİN, MİLLETİMİZİN, DİNİMİZİN, BAYRAĞIMIZIN içerden ve dışarıdan terör örgütleri tarafından yok edilme çabaları ve maalasef bu devletin ve milletin bütün nimetlerinden faydalanarak kendilerine ikbal, makam ve mevki edenlerin sessiz kalmaları hatta zaman zaman tavır, duruş ve söylemleri ile destek olmalarını görmenin hüznü, öfkesi ve çaresizliği ile hüzünlü bir şekilde idrak ediyoruz.
 
Bütün  kalbimle inanıyorum ki tüm Müslüman kardeşlerimiz bu mübarek gecede ellerini yaradana açtığında kendi günahlarının affını ve ibadetlerinin kabulünü isterken aynı anda yüzyıllardır yaşadığımız kardeşliğe kurşun sıkan vatan, millet, devlet ve din düşmanı  teröristlerin ve onlara sessiz kalarak sadece makam ve mevkilerini düşünenlere yüce Allah’ın kahhar ismiyle kahrolmalarını da isteyeceklerdir.
 
Bu vesile ile tüm İslam aleminin Berat Kandilini kutlar bu gecenin birliğimize, beraberliğimize vesile olmasını yüce Allah’tan diler, bu gecenin idrakinde olan tüm Müslümanların dualarının ve ibadetlerinin kabulünü yüce rabbimden niyaz ederim.     
 

Yrd. Doç.Dr. Özden Taşğın 
Nevşehir Öğrenci ve Gençlik Derneği (NÖGED) 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.