banner461

“Ramazan Ayı Bol Bonus Kazanma Ayı”

Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk, 11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayında yapılan tüm ibadetlerinin, hal ve hareketlerin Allah katında bol sevap kazanılan bir ay olduğuna dikkat çekti.

banner503
 “Ramazan Ayı Bol Bonus Kazanma Ayı”
09 Temmuz 2014 Çarşamba 18:59

banner143
banner134

 “Ramazan Ayı Bol Bonus Kazanma Ayı”

NEVŞEHİR(MHA) İl Müftüsü Yakup Öztürk, 11 Ayın Sultanı Mübarek Ramazan ayında yapılan tüm ibadetlerinin, hal ve hareketlerin Allah katında bol sevap kazanılan bir ay olduğuna dikkat çekti.

Allahın Kullarına mağfiret kapılarını sonuna kadar açtığı günlerden olan mübarek Ramazan ayında tutulan oruçtan, verilen selama kadar bol sevabın kazanılabildiği günler olan Ramazan ayında Müslümanların böyle günleri iyi değerlendirmesi tavsiyesinde bulunan İl Müftüsü Öztürk, “Bu ayda nasıl demek bonus, iyi misin demek bonus, birine yardım et bonus, Oruca niyetlenen ve orucunu tut bonus. Hani kredi kartlarına koyuyorlar ya bonus. İşte Müslüman için ramazan ayı da yaptığı bütün güzel işler için bol sevap kazanabileceği bir ay. Bol bonus toplama ayı bu ay. Ne kadar toplayabilirsen toplu. Ramazan ayı bol Bonus kazanma ayı. Bugünleri tüm insanlarımızın, Müslümanların en iyi şekilde değerlendirmesini tavsiye ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.