banner461
banner195

Rehberimiz Kuran-ı Kerim ve Hz. Muhammed Olmalı

örmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda ilimizin manevi şahsiyetlerinden biri olan Hafız Mahmut Sami Kemikkıran Hoca, toplumun Kuran-ı Kerim ve Hazreti Muhammed’i rehber alınması gerektiğine dikkat çekti.

Rehberimiz Kuran-ı Kerim ve Hz. Muhammed Olmalı
16 Eylül 2013 Pazartesi 18:16

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda ilimizin manevi şahsiyetlerinden biri olan Hafız Mahmut Sami Kemikkıran Hoca, toplumun Kuran-ı Kerim ve Hazreti Muhammed’i rehber alınması gerektiğine dikkat çekti.

Türk toplumundaki son yıllarda yaşanan dejenerasyonunun asıl altında yatan nedenlerin başında insanlarımızda manevi duygu ve hissiyatların azalmasının bulunduğunu belirten Hafız Mahmut Sami Kemikkıran, “Toplumumuzda hep o gıpta ile bahsettiğimiz aile yapısı ne yazık ki çürüdü. Boşanma olayları ülkemizde de ilimizde de arttı. Hiç ummadığımız insanların boşandıklarını duyuyor ve üzülüyoruz. Kanımız donuyor. Nereye gidiyor bu toplum, nereye gidiyor bu gençlik. Bu duruma acil önlem alınması lazım. İnsanımız Kuran-ı Kerimi ve hak dinimizin Peygamberi Hazreti Muhammed’in hayatını kendilerine örnek almalı” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.