banner461

Rektör Bağlı, Kayıt Yaptıran Öğrenciler ve Aileleri ile Bir Araya Geldi

YKS sonuçlarına göre NEVÜ’yü tercih ederek kayıt yaptıran öğrenciler ve aileleri ile bir araya gelen Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, kendilerinin heyecan ve mutluluklarına ortak oldu.

banner503
Rektör Bağlı, Kayıt Yaptıran Öğrenciler ve Aileleri ile Bir Araya Geldi
05 Eylül 2018 Çarşamba 14:00

banner143
banner134

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı beraberinde, Genel Sekreter-Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Nihat Çavuşoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı-Personel Daire Başkanı Mehmet Şükrü Velioğlu, Öğrenci İşleri Daire Başkanı M. Umut Atasever ile birlikte Üniversite Tafana Aşçılık ve İkram Hizmetleri Uygulama Tesislerinde oluşturulan kayıt merkezini ziyaret etti. Bağlı, NEVÜ’yü tercih ederek kayıtlarını yaptırmak üzere gelen öğrenciler ve ailelerinin her türlü ihtiyaçlarının giderilebilmesi için oluşturulan kayıt merkezinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bağlı, Ailelerin ve Öğrencilerin Heyecan ve Mutluluklarına Ortak Oldu

NEVÜ’yü tercih ederek kayıt yaptırmak için gelen öğrenciler ve aileleriyle bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir ve NEVÜ’ye ilişkin ilk izlenimleri ve taleplerini dinledi.

NEVÜ’nün kayıt döneminde kendilerine sunulan servis hizmeti ve diğer imkanlardan son derece memnun kaldıklarını ifade eden öğrenciler ve aileler, Rektör Bağlı ve emeği geçenlere teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.