banner461
banner195

Resmi Açılış Yarın

Nevşehir belediyesinin ilimiz merkezindeki esnaf ve sanatkar odalarına en büyük yardımı olarak göze çarpan hizmet binalarından Nevşehir Marangozlar, Karoserciler ve Ağaç İşleri Oda Başkanlığının hizmet binası yarın düzenlenecek olan törenle resmen hizmete girecek.

Resmi Açılış Yarın
29 Kasım 2013 Cuma 09:16

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir belediyesinin ilimiz merkezindeki esnaf ve sanatkar odalarına en büyük yardımı olarak göze çarpan hizmet binalarından Nevşehir Marangozlar, Karoserciler ve Ağaç İşleri Oda Başkanlığının hizmet binası yarın düzenlenecek olan törenle resmen hizmete girecek.

Geçtiğimiz günlerde resmi açılışı yapılması öngörülen ancak Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in Annesinin vefatı ve cenaze töreni nedeniyle ertelenen Nevşehir Marangozlar, Karoserciler ve Ağaç İşleri Odası Başkanlığının hizmet binasının açılışına Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin yanı sıra, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Protokol mensupları ile esnaf odaları başkanlarının katılacağı belirtildi.

Açılışta Oda Başkanı Ramazan Vedat Korkmaz, Nevşehir belediye başkanı Hasan Ünver’e kendi atölyesinde yaptığı karoser maketini de hediye edecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.