banner461

Sadece Bina Yapmakla Hizmet Olmuyor

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası başkanlık seçimleri yaklaşırken, başkan adayı Yakup Zağlanmış’a destek verdiğini açıklayan isimlerden olan İş Adamı, Siyasetçi Atılgan Çelebi önemli değerlendirmelerde bulundu.

banner503
Sadece Bina Yapmakla Hizmet Olmuyor
15 Aralık 2012 Cumartesi 15:30

banner143
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası yönetiminin genç ve dinamik bir kadro ile yenilenmesi gerektiğini ve bu alanda yeni bir heyecan getirilmesi gerektiğini savunan Atılgan Çelebi, 13 yıllık ticaret ve sanayi odası yönetiminin ülkemizdeki birçok ilin odalarının gösterdiği katkıyı Nevşehir’e sağlayamadığını dile getirdi.

2000 -2004 Yılları arasında mevcut yönetimin içerisinde kendisinin de bir dönem görev yaptığını, o dönemde toplantıların bile yapılamazken, atılması gereken imzaların işyerlerine kadar servis edilerek ancak atılabildiğini kaydeden Çelebi, “Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası yönetimi değişmeli. Şehre ve odaya yeni bir heyecan getirilmeli. Genç ve dinamik bir kadro ile Nevşehir Ticaret ve Sanayi odasının çok güzel işlere imza atabileceği kanaatindeyim. 2000 -2004 Yılları arasında bende meslek komitesi başkanlığı yaptım. O dönemde toplantılar bile yapılamadı. Hatta atılması gereken imzalar işyerlerine kadar servis edildi. Birliktelik bir türlü sağlanamadı. Son 13 yılda ticaret ve sanayi odası ne yazık ki diğer illerin odaları gibi illerine katkı sağlayamadı diye düşünüyorum. Belediyenin verdiği yere bina dikmekle hizmet ettim demek yanlış. Halen yönetimde olan bazı arkadaşlarımızla bile sohbetlerimizde odamızın Nevşehir’e diğer iller kadar katkı sağlayamadığından dertli” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ayhan50 - 8 yıl önce
esnafın halini dinleyen yok yazıklar olsuuunnnn
Avatar
kaan5050 - 8 yıl önce
sdemirel gibi koltuk sfaında arkadaşlar
Avatar
ayhan050 - 8 yıl önce
bundan soönraki