banner461
banner195

Şahsıma Teveccüh Var Ama…

2014 Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde dikkat çeken yerleşim merkezlerinden biri de hiç kuşkusuz Kapadokya Bölgesinin en önde gelen turizm merkezi Göreme olacak.

Şahsıma Teveccüh Var Ama…
27 Ağustos 2013 Salı 11:08

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) 2014 Mart ayında yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde dikkat çeken yerleşim merkezlerinden biri de hiç kuşkusuz Kapadokya Bölgesinin en önde gelen turizm merkezi Göreme olacak.

Ak Partili Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil’in ikinci dönem için yeniden aday olacağı gözlenen belde de iki dönem belediye başkanlığı koltuğunda oturan Mustafa Mızrak’ın da adaylığı söz konusu. Mızrak’ın hangi partiden aday olacağı şimdilik belirsiz.

Öte yandan Göreme beldesinde turizmin geliştirilmesi manasında uzun yıllardır emek sarf eden isimlerden biri olan Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz’ın da belediye başkanlığına aday olabileceği konuşuluyor.

“Belediye Başkanlığına aday olmayı düşünüyor musunuz? Sorusuna cevap veren Göreme Turizm Geliştirme Kooperatifi Başkanı Mustafa Durmaz, “Şahsıma bu konuda teveccüh var, Göreme’nin turizm anlamında daha da geliştirilmesi için halkımız şahsıma teveccüh gösteriyor ama şu an kararımı vermiş değilim” dedi...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
halil - 5 yıl önce
mızrağı bekliyoruz saygılar..
Avatar
gökhan - 5 yıl önce
mustafa durmazın hiç şansının olmadıgını hepimiz biliyoruz sıkıntı yok keşke aday olsan :)
Avatar
GÖREMELİ - 5 yıl önce
mustafa mizragin yaninda kimsenin şansi yok artik göremeli olarak gözümüzü açtik ben şahsim adanina mustafa mizraga hiç oy vermemiştim ama bundan sonra mizrak