banner461
banner195

Salaş : Kahpelere Ve Kalleşlere Lanet Olsun

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş "Asil Milletimizi, Sükunet İçerisinde Birliğe Davet Ediyorum"

Salaş : Kahpelere Ve Kalleşlere Lanet Olsun
09 Eylül 2015 Çarşamba 22:39

banner143
banner134
 Son günlerde yaşanan terör olayları ile ilgili olarak yazılı bir açıklama yapan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, "Terörü ve bu kanlı süreçten medet umanları bir kez daha kınıyoruz" dedi.

Salaş Sükunet Çağrısında Bulundu...!

Terörü lanetleyen Salaş, "Dağlıca, Iğdır, Mardin ve son olarak da Tunceli’de meydana gelen, yüreğimizi sızlatan hadiseler başta olmak üzere, Kahpece ve Kalleşçe gerçekleşen olaylarda hayatını kaybeden güvenlik görevlilerine Allah’tan rahmet, geride bırakmış oldukları acılı ailelerine başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz.

Bugüne kadar çok sayıda acıyı birlikte göğüslemiş ve aynı zamanda yaşadığı bu acılarda metanetini korumuş olan milletimizin, birlik ve beraberliğini koruyarak teröre ve terörden medet umanlara en doğru cevabı vereceğinden şüphemiz yoktur. Karanlık ellerin emellerine ulaşmaması, toplumsal barışın sağlanması için her zamankinden daha çok birliğe, beraberliğe ve sağduyuya ihtiyacımız var.
Duyarlı olan Nevşehir halkını sükunete ve sağ duyulu olmaya davet ediyorum. Şehit olan Askerimiz ve Polisimiz sükuneti sağlamak için canlarını feda ettiler.Terörü ve bu kanlı süreçten medet umanları bir kez daha kınıyor, tüm Türkiye’ye başı sağlığı dileklerimizi iletiyor ve bu saldırıların son bulmasını temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.