banner461
banner195

Salaş Terör Saldırılarını Lanetledi

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş Hakkari’nin Yüksekova ilçesinin Dağlıca kesiminde yapılan terör saldırısını lanetledi.

Salaş Terör Saldırılarını Lanetledi
07 Eylül 2015 Pazartesi 16:13

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş,Yaptığı açıklamasında Hakkari Dağlıca'da askerlerimizin şehit düşmelerine ve yaralanmalarına neden olan saldırıyı kınadı, terörü lanetledi.

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş; "Geçmişteki örneklerde de gördüğümüz gibi hain terör örgütü ne zaman köşeye sıkışsa kalleşçe ve korkakça askerlerimizi arkadan vurmaktadır. 6 Eylül Pazar günü gerçekleştirilen bu alçak saldırı da kanlı örgütün içine düştüğü aciziyetin, çaresiz çırpınışıdır. Huzurumuzu ve kardeşliğimizi bozmaya cüret edenler karşılarında tek yürek olarak ülkemizin tam katmanlarını bulacaklar ve bu alçaklığın hesabını verecekler. Kahraman şehitlerimizi rabbim cennetinde cemaliyle karşılayacak. Ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve yüce milletimize sabırlar, yaralı mehmetçiklerimize de acil şifalar dilerim. Başımız sağ olsun".Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.