banner461
banner195

Şanver Hoca Ona Çok Güveniyor

Nevşehir Spor GK formasını bu sezon giymeye başlayan Çankırı Belediye Spor’dan takıma dahil edilen Stoper Yasin Çelik Teknik Direktör Şanver Göymen’in en güvendiği isimlerden biri.

 Şanver Hoca Ona Çok Güveniyor
01 Ekim 2014 Çarşamba 17:23

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK formasını bu sezon giymeye başlayan Çankırı Belediye Spor’dan takıma dahil edilen Stoper Yasin Çelik Teknik Direktör Şanver Göymen’in en güvendiği isimlerden biri.  

16 Yıldır Profesyonel olarak futbol hayatını sürdüren futbolcu, Nevşehir’in futbol liglerinde yıllardır varlığını sürdüren, Profesyonel bir takıma özlem duyan bir takım olduğunu ifade eden Çelik, takıma ağabeylik için gelmişti şimdi takım kaptanı.

Takımın bu yıl sezon ki hedeflerine ulaşmasında kendisinin de katkısı olması için sahada uğraş vereceğini dile getiren Yasin Çelik, “1998 Yılında Profesyonel olarak liglerde top oynuyorum. Nevşehir Spor GK Yönetimine, Başkanımıza ve Teknik Direktörümüz Şanver Göymen hocamıza teşekkür ediyorum. Bana güvenerek bu takıma transfer edilmemdeki katkılarından dolayı. Yıllardır oynadığımız takımların büyük bir bölümünde burada kamp yapıyorduk. Birçok takım burada kamp yapıyor ve Nevşehir bir futbol şehri aslında. Nevşehir’in bir profesyonel takıma özlemi var. Benim de bunda katkım olursa mutlu olacağım. Takımımıza tüm şehrin sahip çıkmasını ve desteklemesini istiyorum” demişti.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.