banner461
banner195

Savaş Benli köşe yazıları ile aramızda...

Siz değerli Nevşehir halkıyla bütünleşerek büyüyen,Nevşehirin rakipsiz ve en çok takip edilen İnternet Gazetesi FİB Haber.Com Ailesine Köşe yazılarıyla en son Konya Milli Emlak Müdürlüğü Görevini yürüten Savaş Benli de katıldı...

Savaş Benli köşe yazıları ile aramızda...
07 Aralık 2013 Cumartesi 13:15

banner143
banner134

Savaş Benli köşe yazıları ile FİB Haber'de... 

Değerli Nevşehirli Hemşehrimiz Savaş Benli, Nevşehir üzerine araştırmaları ve tezlerini bundan sonra web sitemizdeki köşesinde bizimle paylaşacak.

Düşünsel ürünlerini ve araştırmalarını bizimle paylaştığı için kendisine site dostlarımız tüm Nevşehirliler adına teşekkür ediyor ve aramıza hoşgeldiniz diyoruz...Savaş Benli Kimdir?

10/05/1977  de  Nevşehir’de doğdum.İlk Öğretim  ve lise eğitimimi Nevşehir’de tamamladıktan sonra  1994 yılında Konya Selçuk Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi  Kamu Yönetimi bölümünü kazandım.1998 yılında mezun olarak aynı yıl Maliye Bakanlığında memuriyete başladım.Sırasıyla Kırşehir,Yozgat,Rize ve Konya illerinde memur,müdür yardımcısı,uzman ve müdür kadrolarında görev yaptım.Halen Konya Defterdarlığında İl Milli Emlak Müdürü olarak  görev yapmakta iken 30/10/2013 tarihi itibariyle 30 Mart 2014 yerel  seçimlerine katılmak üzere Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan adaylığı için istifa ettim.Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi dalında yüksek lisans yapmaktayım.İngilizce bilmekteyim Ahmet ve Zeynep isminde iki çocuk sahibiyim.Eşim 1999 yılı Konya Selçuk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Mezunu olup Milli eğitim bakanlığı bünyesinde Türkçe Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 2014 Yerel Seçimlerinde AK Partiden Nevşehir Belediye Başkan Aday Adayı oldu.


Savaş Benli'nin www.fibhaber.com da ki köşe Yazısını okumak için;
 
http://www.fibhaber.com/seb-i-arus-ve-haci-bektas-i-veli-senlikleri-makale,179.html
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.