banner461
banner195

Sayı Değişmedi

Nevşehir İl Müftülüğünce yapılan düzenlemeler sonucunda ilimiz merkezinde 4 camide engelli Vatandaşlarımız ibadetlerini rahatlıkla yerine getirebiliyor.

 Sayı Değişmedi
23 Aralık 2014 Salı 16:50

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) İl Müftülüğünce yapılan düzenlemeler sonucunda ilimiz merkezinde 4 camide engelli Vatandaşlarımız ibadetlerini rahatlıkla yerine getirebiliyor. Engellilerin rahatlıkla ibadetlerini yapabilecekleri camilerin sayısının artırılması yönünde il müftülüğünün yeni bir çalışma içerisinde bulunmadığı gözlendi.

Nevşehir İl Müftülüğünce de duyurulan Engellilerin ibadetlerini yerine getirebilecekleri camiler arasında merkezi bir camiinin bulunmaması ise dikkat çekici.

Yapılan açıklamalara göre İlimiz Merkezinde engelli Vatandaşlarımız TOKİ 1. Etap Vaiz Osman Yılmaz Cami, Beyazıt Cami, Terminal Cami, TOKİ 2. Etap Müftü İbrahim Çelik Cami’nde ibadetlerini yapabilecekler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hocaefendi - 3 yıl önce
sanki kentteki engelliler 5 vakit namaz kılmak için bu 4 camiye gidecekler. saçmalık... beyazıt camiinde ne gibi bi hazırlık varmış engelliler için ben neden göremiyorum peki ???