banner461
banner195

Sayın Valimizden öğretmenler günü hediyesi bekliyoruz

 Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Vali İlhami Aktaş’tan hediye beklentisini bir açıklamayla dile getirdi.

Sayın Valimizden öğretmenler günü hediyesi bekliyoruz
25 Kasım 2016 Cuma 13:25

banner143
banner134
 Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Vali İlhami Aktaş’tan hediye beklentisini bir açıklamayla dile getirdi.
Yapılan açıklamada; “15 Temmuz Süreci İle Birlikte Ülke Genelinde ve İlimizde; FETÖ/PDY ile mücadele kapsamında Kamu kurumlarında görevden ihraçlar ve açığa almalar olmuştu.Bu kapsamda geçtiğimiz süreçte bu hain Devlet yapılanmasının içinde yer alan kişi ve Kurumlara İnceleme ve Soruşturmalar yapılarak Yüce Türk Adaletinin önüne çıkarılmışlardır.Bundan sonraki süreçte de hak ettikleri Ceza ve yaptırımlar bağımsız Hakimlerimiz tarafından Adalet ile verileceğine güvenimiz tamdır. Açığa alınan ve haklarında yapılan soruşturmalarda bu Terör Örgütü ile bağlantısı bulunmayan kişilerin görevlerine iade edileceklerinden hiç şüphemiz yoktur. en kısa zamanda görevlerinin başına döneceklerdir.15 temmuz girişiminden sonra,Bu hain Terör yapılanması ile ilgili yoğun mesai yapan, Sendika olarak her görüşmemizde bu sürecin titizlikle yürütüldüğünü bu yapı ile bağlantısı olmayanların önümüzdeki günlerde görevlerine iade edileceklerini belirten Sayın valimiz İlhami Aktaş’tan, öğretmenler günü dolayısı ile açıkta bekleyen,bu güne kadar bu yapı ile bağı bulunmayan öğretmenleri, görevlerine iade ederek, Unutamayacakları bir Öğretmenler günü hediyesi vermesini Sayın Valimizden bir kez daha talep ediyoruz. İnşallah en yakın zamanda müjdeli haberi bekliyoruz. Bu vesile ile Öğretmenlerimizin Öğretmenler gününü Kutlar sağlık ve esenlikler dileriz. Hayatını kaybeden Öğretmenlerimize ise Yüce Mevladan Rahmetiyle muamele etmesini niyaz ederiz” ifadelerine yer verildi. 

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.